Akvilė ir Sendė

Kai katei naktį pasidaro šalta, ji išmokusi švelniai kojyte perbraukti per nosį, kad pabusčiau ir leisčiau palįsti po antklode.”

 

Gyvūnas paimtas iš “Kikos” parduotuvės, ten būna beglobiai iš prieglaudų, kurie ieško namų.  Šiuo atveju katė priklausė “Lesės” prieglaudai. Katė paimta, kai jai buvo 6 mėn., ji jau buvo savarankiška, turėjo savo charakterį, kuris nei kiek nepriminė lauke gyvenusio gyvūno.  Daugiau gyvūnų nelaikau, tačiau katė bendrauja su tėvų laikomu šuniu, kai jis svečiuojasi pas mus. Bendravimas atsargus, tačiau nėra taip, kad abu gyvūnai negalėtų išbūti kartu.

Katė labiausiai mėgsta savo 1,91 cm aukščio draskyklę ir miegoti jos lopšyje, tačiau jau kai prabunda ir nori dūkti, laksto per visus namus ir dideliais šuoliais į draskyklę, kurią kartais išverčia iš kojų. Dar labai mėgsta per dieną bent du kartus išeiti į lauką. Tiek prašo, tiek kniaukia ir kojomis slysta durų stiklu, kol visgi tenka išleisti pabūti gryname ore. Čia dienos ritualas numeris vienas.  Labai patinka gulėti ant pilvo ir kasytis, tada murkia ir savo letenėlėmis minko man krūtinę.  Naktimis miegoti leidžia, tačiau kai katei pasidaro šalta, ji išmokusi švelniai kojyte perbraukti per nosį, kad pabusčiau ir leisčiau palįsti po antklode, tada miegame kartu. Mūsų draugystė tęsiasi jau 3 metus.

 

Fotografė Rūta Karčiauskaitė

Greta ir Zita
Aistė ir Rojus