Greta, Mindaugas ir Lotas

“Lotas su mumis gyvena virš dviejų metų, tai yra šeimos narys. Mokėmės ir augome kartu su juo.”

 

Mūsų istorija prasidėjo mintimis apie šuniuko įsigijimą. Kurį laiką sekėme prieglaudų puslapius ir žiūrinėjome. Kadangi nuomojamės būstą, dvejojome dėl nuomotojų, ar jie sutiks su nauju gyventoju. Vieną dieną paklausiau, ar nebūtų prieš, gavę teigiamą atsakymą, jau vakare turėjome savo namuose Lotuką.

Lotui yra daugiau nei du metai. Mes jį pasiėmėme, kai jam buvo du mėnesiai. Buvo trys vienodi broliukai, tačiau jau kiti du buvo paimti ir iškeliavę į šiltus namus. Jų istorija labai liūdna. Šuniukus rado kaimynas viename uždarytame tvarte. Tuo metu šuniukai buvo dviejų savaičių, jie buvo nevalgę visą tą laiką, jų mamos jau nebebuvo. O šuniukai buvo išgelbėti labai blogos sveikatos, mums minėjo, kad dar pora dienų ir šuniukai būtų neišgyvenę. Mums pamačius šių šuniukų video “Lesės” puslapyje, širdis sudrebėjo, todėl iš karto paskambinau pasiteirauti. Lotukas buvo likęs vienintelis šuniukas, jo niekas nenorėjo, nes jis buvo labai aktyvus, mėgdavo labai kandžiotis ir graužti. Lotis mūsų laukė ir žinojo, kad greitai ir jis turės šiltus namus. Laukė pas laikiną globėją. Ilgai laukti neteko, atvažiavę supratome, kad tai mūsų šuo, ir iškart išsivežėme.

Lotas su mumis gyvena virš dviejų metų, tai yra šeimos narys. Mokėmės ir augome kartu su juo. Šiandien jis yra visų draugas: kaimynų, kaimynų šuniukų ir vaikų, jį pažįsta daugelis aplinkinių gyventojų. Nuo pat pirmų dienų draugavome su visais – mažais ir dideliais. Todėl dabar jam bet koks suteikiamas žmogaus dėmesys sukelia daug džiaugsmo. Lotis labai greitai suaugo ir išmoko visas pamokas: daryti lauke, lakstyti be pavadėlio ir atsiliepti šaukiamas. Viena vienintelė išdaiga, kurią buvo iškrėtęs pirmomis dienomis, tai nugraužė interneto laidą.  Greičiausiai jam buvo liūdna vienam ir susirado veiklos. Mes labai džiaugiamės turėdami tokį šeimos narį, kuris visuomet pasitinka su meile. Neįsivaizduojame savo namų be Loto.

Foto Greta Kniežaitė – Novikovienė

Tekstą redagavo Milda Bukantytė

Deimantė, Albertas ir Flufis
Roberta ir Krebsas