Mindaugas ir Hera

“Nuvykus ir išvydus likusias dvi kalytės, abi mums krito į širdis, tačiau su būsimąja Hera ryšys užsimezgė kur kas greičiau.”

 

Hera į namus atkeliavo prieš šiek tiek daugiau kaip du mėnesius, per savo trečio mėnesio gimtadienį. Šuo – laiko patvirtinta svajonė, tačiau dėl didelio užimtumo ir įsipareigojimų užsienyje, tokį planą vis reikėjo atidėti. Rudenį viskas sugulė taip, kad namai augintiniui staiga tapo pasiruošę. Dvejonių, priežasčių, kodėl ne dabar, buvo, bet taip atsikalbinėti galima likusį gyvenimą.

Iš pradžių į akis vis krito veisliniai šunys, laimingieji jau beveik buvo išrinkti. Tačiau po ilgų paieškų atėjo suvokimas, kad parduodami šuniukai ir taip bus nupirkti. O gi tiek yra šunyčių, kuriems reikia namų dabar ir kurie gali būti nepaimti. Prieglaudose tas vienintelis ar vienintelė neatsirado. Į pagalbą atvyko internetas ir skelbimas jame apie atiduodamus mišrūnus, kuriems reikia gerų namų.

Likusios dvi kalytės tą pačią akimirką krito į širdį, bet su būsimąja Hera ryšys užsimezgė kur kas greičiau. Šis ryšys jau tęsiasi kelis mėnesius ir tik stiprėja. Jokiu būdu priimto sprendimo nebuvo gailėtasi.  Namai be Heros jau nebe namai.

Hera – be galo protingas šuo. Nors pradžia buvo sunki, prisidėjo jos baikštumas, dabar – ji savimi pasitikintis šuo, kuriam nebaisu jokie iššūkiai.

 

Foto Greta Kniežaitė – Novikovienė

Tekstą redagavo Milda Bukantytė

Simona ir Chyzas
Danguolė ir Šata | Praha