neBrisius

Ko gero visi esate skaitę apsakymą „Brisiaus galas“? Tai mūsų istorijos ne tokios. Mūsų istorijos linksmos!

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, 2014 metų kovą pradėjo analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų, gatvės ar išgelbėtais kitais būdais, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!

Šiuo metu laimingų istorijų dalyviai (šeimininkai su augintiniais) fotografuojami 12 miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose, Radviliškyje, Mažeikiuose ir Šilalėje, o užsiregistravusių dalyvių jau virš 900! Šiuo metu virš 500 istorijų jau yra patalpintos.

Norinčius tapti projekto dalimi – pasidalinti istorija apie pasikeitusį gyvūnų gyvenimą patekus į Jūsų namus – prašome užpildyti anketą, ir mes su Jumis susisieksime.

Užsiregistravę neBrisius.lt projekte patvirtinate, kad esate susipažinę su taisyklėmis ir su jomis sutinkate.

Taip pat kviečiame atsiliepti fotografus ir koordinatoriaus savybių turinčius žmones iš kitų miestų, norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto įgyvendinimo.

 

2015 m. startavo nauja neBrisius.lt skiltis – „Keturkojai emigrantai“!

Projekto metu ieškomi žmonės, norintys pasidalinti savo istorijomis ir papasakoti, kaip jiems sekėsi keliauti bei kraustytis gyventi svetur kartu su augintiniais. Jų laimingos istorijos, tikimės, įkvėps ir padrąsins kitus žmones.

Norinčius tapti projekto dalimi ir pasidalinti savo istorija – prašome rašyti el. paštu: emigrantas@ggi.lt

 


MŪSŲ KONTAKTAI:
logo-ggi
PROJEKTO RĖMĖJAI:
mars-600x240
 Friskas-logo-300x93
INFORMACINIAI PARTNERIAI:
grynas-logo_ augintinis
logo-alfa.ltlogo-alytaus-zinios
logo-lietuvos-zinios
mieste.lt logotipas_geras