Ieva, Gediminas ir Marsas

“Man labai patinka su jais visur važinėti automobiliu, Gedas duoda pavairuoti, ledų, o kai sėdžiu gale, visada atidaro man langą, kad galėčiau atpalaiduoti liežuvį ir ausis.” 

 

Sveiki, aš Marsas. Pas Ievą su Gedu atsiradau prieš Kalėdas. Pirmąsias dienas buvo viskas labai smalsu, susipažinau su daug žmonių ir kitų šunų, padėjau jiems persodinti kalėdinę eglę, paremontavau butą, užuolaidas sutvarkiau. Mačiau, kaip jie džiaugės mano darbais, nes viską fotografavo ir siuntė draugams parodyti, bet užsakymų negaunu, tai veiklą baigiu. Dabar esu modelis, fotografuojuosi reklamose, tad laukiu užsakymų. Man labai patinka su jais visur važinėti automobiliu, Gedas duoda pavairuoti, ledų, o kai sėdžiu gale, visada atidaro man langą, kad galėčiau atpalaiduoti liežuvį ir ausis.

Mano geriausia draugė yra Ieva, pas ją įšoku į lovą, kai jie užmiega, kartu sapnuojame ir spardomės per miegus. Su Gedu dažnai einame imtynių ir į mokyklą. Nesuprantu, kaip jis nemoka eiti greta, gulėti ir pan., aš kai tai padarau, gaunu skanuką, viskas paprasta. Be to, galiu pasigirti, kad per šią vasarą apkeliavau Lietuvą, buvau festivaliuose, lankiau šeimininkų draugus ir mamas, žodžiu – viskas pakenčiamai. Jei norėsite susipažinti – parašykite, žinau gerų miškų ir vandens telkinių, kur labai gera leisti laiką. Iki!

 

Foto Ieva Kizenevičiūtė

Tekstą redagavo Milda Bukantytė

Monika, Ramūnas, Marsas ir Sidas
Eglė ir Šokoladas