Lina ir Megė

“Megė yra universalus šuo: kai reikia, kartu miega savaitgaliais iki 12 val., kai reikia, lekia kartu į mišką grybauti ar į bariuką pavakaroti.”

Seniai žinojau, kad turėsiu savo šunį ir jis bus tik iš prieglaudos. Taip pat žinojau, jog jei nuvyksiu ieškoti draugo gyvai į prieglaudą, per ašaras nematysiu kelio ir norėsiu pasiimti visus. Taigi žiūrinėjau nuotraukas internete ir, kai ją pastebėjau, abejonių nekilo, tai buvo tiesiog cuteness overload snukutis su baltomis blakstienomis!

Megė į prieglaudą pateko kartu su trimis sesytėmis, kurias sugaudė savanoriai Utenos miškuose per kelis kartus. Tuomet joms buvo apie 4 mėn.  Mano Megė, paskutinioji surasta, buvo iškrapštyta iš melioracinio šulinio, į kurį buvo įkritus. Laimei, sveikutėlė.

Kokia Megė yra šiandien po 3,5 metų kartu?

Megė yra universalus šuo: kai reikia, kartu miega savaitgaliais iki 12 val., kai reikia, lekia kartu į mišką grybauti ar į bariuką pavakaroti. Pirma kyla į mūšį prieš vokiečių, Kaukazo ir kitus aviganius. Ir nesivelia į trumpalaikes pažintis, nes gyvenime turi vieną draugę Nidą, kuriai yra atsidavus beatodairiškai. Tokia Megė yra ir savo žmogui – ištikima, supratinga ir nuolanki. Labai myliu savo Megę.

Foto Vilija Graužinytė

Tekstą redagavo Milda Bukantytė

Simona, Grikis, Garis ir Deilas
Marija ir Bučkis