neBrisius

Ko gero visi esate skaitę apsakymą „Brisiaus galas“? Tai mūsų istorijos ne tokios. Mūsų istorijos linksmos!

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, 2014 metų kovą pradėjo analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų, gatvės ar išgelbėtais kitais būdais, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!

Šiuo metu laimingų istorijų dalyviai (šeimininkai su augintiniais) fotografuojami 24 miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, RokiškyjeKretingoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Anykščiuose, Alytuje, Visagine, Druskininkuose, Prienuose, Birštone, Merkinėje, Varėnoje, Jonavoje, Ignalinoje, Zarasuose, Kupiškije, Pasvalyje, Biržuose, Kėdainuose ir Marijampolėje o užsiregistravusių dalyvių jau virš 1000! Šiuo metu virš 700 istorijų jau yra patalpintos.

Norinčius tapti projekto dalimi – pasidalinti istorija apie pasikeitusį gyvūnų gyvenimą patekus į Jūsų namus – prašome užpildyti anketą, ir mes su Jumis susisieksime.

Užsiregistravę neBrisius.lt projekte patvirtinate, kad esate susipažinę su taisyklėmis ir su jomis sutinkate.

Taip pat kviečiame atsiliepti fotografus ir koordinatoriaus savybių turinčius žmones iš kitų miestų, norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto įgyvendinimo.

 

2015 m. startavo nauja neBrisius.lt skiltis – „Keturkojai emigrantai“!

Skiltis „Keturkojai emigrantai“ – tai istorijos apie keturkojus, kurių, net ir pasikeitus gyvenimo sąlygoms, šeimininkai nepaliko likimo valiai ir augintiniai iškeliavo kartu su savo šeimininkais net į pačius tolimiausius pasaulio kampelius.

Kelionė su gyvūnu, iš pirmo žvilgsnio, gali pasirodyti sudėtinga. Tačiau pasidomėjus gabenimo taisyklėmis ir sutvarkius dokumentus bei skiepus, svečioje šalyje įsikursite visi, neišduodami jus mylinčio draugo ir rodydami gražų pavyzdį aplinkiniams. Daugiau informacijos apie keliavimą su gyvūnais rasite  čia https://nebrisius.lt/wp-content/uploads/2015/04/GGI-avialinijos.pdf

Norinčius tapti projekto dalimi ir pasidalinti savo istorija – prašome rašyti el. paštu: emigrantas@ggi.lt

2018 m. startavo dar viena neBrisius.lt skiltis – “Ypatingi gyvūnai“!

„Ypatingi gyvūnai“ skiltyje rasite pasakojimus apie gyvūnus, kurie, nors ir turi daugumai neįprastą gyvenimo istoriją, išvaizdą ar poreikius, nebuvo pasmerkti blogiausiam. Šių keturkojų šeimininkai neatsisakė, o kai kurie net priėmė jau suluošintą ar susirgusį į savo namus. Istorijų herojų neišgąsdino tai, kad augintiniui tenka skirti daugiau laiko, dėmesio, kantrybės, dažnai ir finansų. Jose pasakojama, kaip greitai ir lengvai gyvūnai geba prisitaikyti prie aplinkinio pasaulio: nors galbūt nemato viena akimi, vaikšto trimis kojomis ar netgi juda ratukų pagalba.

Deja, apsigimimai dažnai būna nelegalaus gyvūnų dauginimo pasekmė. Tad jei nusprendėte įsigyti veislinį šunį ar katę, ieškokite jo „Lietuvos kinologijos draugijos“ patvirtintuose veislynuose. Gyvūnų dokumentai skirti ne tik parodoms, bet ir sveiko ir laimingo keturkojo gyvenimo užtikrinimui.

 

Norėdami paremti projektą galite tai padaryti paukodami pinigėlių į neBrisius.lt projekto sąskaitą.
Rekvizitai:
VŠĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos”
Juridinio asmens kodas: 302842427
A/S: LT807300010151866569
Banko kodas: 73000


MŪSŲ KONTAKTAI:
logo-ggi
PROJEKTO RĖMĖJAI:
 Friskas-logo-300x93
INFORMACINIAI PARTNERIAI:
grynas-logo_ augintinis
logo-alfa.ltlogo-alytaus-zinios
logo-lietuvos-zinios
mieste.lt logotipas_geras